"S firmou Tomos spolupracuji již několik let a na spolupráci velmi oceňuji jejich vstřícný a profesionální přístup. Jelikož do Tomosu zadávám zakázky na výrobu produktů, které následně poskytuji svým klientům, je pro mě velmi důležitá časová flexibilita, spolehlivost a kvalita výrobku. Vím, že v tomto směru se mohu na Tomos vždy spolehnout."

Mgr. Petra Kopecká, marketing a PR konzultant


"S tiskárnou Tomos Praha a.s. průběžně spolupracuji již od roku 2004 a považuji ji za jednoho z nejkvalitnějších partnerů, se kterými jsem měl možnost spolupracovat. Vysoce hodnotím kombinaci kvality, rychlosti, flexibility, se kterou se bez výjimky setkávám u každé jednotlivé zakázky."

Ruben Vančo, ředitel marketingu Bisnode Česká republika, a.s.


"Spolupráce Národního muzea, resp. jeho součásti Přírodovědeckého muzea, má již dlouhou tradici. Společnost Tomos pro odborná oddělení zajišťovala výrobu a dodávku atypické kartonáže – krabice a krabičky různých rozměrů na uložení přírodnin, separátové krabice, vazba knih a časopisů, zakrývací desky na vitríny s fotocitlivými exponáty aj. Tyto dodávky byly významné zejména v období stěhování přírodovědných sbírek z historické budovy Národního muzea na Václavském náměstí v Praze 1 do nových depozitárních prostor v areálu Horní Počernice v Praze 9, dokončeném v roce 2011."

RNDr. Jiří Litochleb, ředitel Přírodovědeckého muzea


"Rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za letitou dosavadní spolupráci při produkci tiskových materiálů. Vypíchli bychom především včasné termíny expedice, kvalitu vytvořených materiálů a také možnost konzultace při výběru materiálů nestandardních zakázek."

Mgr. Zuzana Uhlíková, vedoucí marketingového oddělení TAIKO, a.s.


"Požadujete-li kvalitní ofsetový tisk, nadstandardní knihařské zpracování, flexibilnost, výbornou komunikaci a odborné poradenství před samotnou produkcí, pak je tiskárna Tomos tou správnou volbou. Naše společnost v Tomosu, mimo jiné, pravidelně realizuje série vzorníků tisku pro společnost Hewlett-Packard v několika jazykových mutacích a vše je vždy perfektní. I proto se na Tomos budeme stále obracet."

Lukáš Růžička, product manager Sumo Tisk s.r.o.


"S firmou Tomos Praha spolupracuji již mnoho let a naší dlouhodobou spolupráci založené dnes již i na přátelské úrovni nemohu vynachválit. Polygrafické možnosti a výrobní program této firmy je opravdu rozsáhlý a je taktéž postavený na dlouhé tradici. S firmou Tomos Praha spolupracuji zejména v oblastech tisku, kartonových obalů a dokončujícího zpracování, které od nás vyžadují naši stálí klienti. Krom dobré technické a výrobní vybavenosti této firmy bych také zdůraznil, že vždy dokáží splnit námi leckdy nesplnitelné termíny dodání, které musíme garantovat našim klientům. Pokud tedy hledáte spolehlivého a korektního partnera, neváhejte se na firmu Tomos Praha, kdykoli obrátit i se zdánlivě nesplnitelnými požadavky se kterými si tým zaměstnanců firmy, určitě poradí."

Za firmu Pragoline s.r.o. Jindřich Kraus, jednatel


"S firmou Tomos a.s. spolupracuje naše developerská společnost RS development s.r.o. již více než šest let. Našeho partnera si vážíme nejen pro perfektní tiskařské služby, ale také pro erudovanost jejích zaměstnanců a vedení. Vždy nám dokázali nabídnout elegantní řešení, vstřícné termíny a férové ceny tisku a výroby korporátních materiálů. I v budoucnu se budeme na firmu Tomos a.s. s důvěrou obracet."

Jan Wilkner, RS Development


"Na naše dodavatele jsme velice nároční, protože náročný je i obor, ve kterém fungujeme. Náš dodavatel musí být spolehlivý, velice rychlý a musí mít individuální přístup. Pokud takového dodavatele najdeme, málokdy od něj odcházíme. Proto jsme v Tomosu již 10 let."

Radomír Klofáč, MORIS design s.r.o.


"Se společností Tomos a.s. spolupracuje naše IT firma již řadu let. Za tuto dobu jsme si vybudovali pevné obchodní pouto. Díky výborné spolupráci s jednotlivými lidmi se v mnoha případech změnilo na přátelský vztah.Ačkoli jsme v pozici dodavatele služeb, musím vyzdvihnout příjemnou komunikaci s jednotlivými zaměstnanci. Pokud nastal jakýkoli problém, dokázali jsme ho konstruktivním přístupem na obou stranách vyřešit. I v budoucnu budeme velice rádi s naším Váženým odběratelem, společností Tomos spolupracovat."

Pavel Třmínek, Trigis – informační systémy s.r.o.


"Dlouholetá spolupráce s tiskárnou TOMOS Praha, a.s. je utvořena na základě profesionálně odvedených výsledů našich zakázek. Neměnný tým pracovníků, což je také jedna z vypovídajících hodnot, se nám vždy snaží vyjít maximálně vstříc a pružně a flexibilně reaguje na nastalé změny v našem zadání. K našim zakázkám všichni zaměstnanci přistupují s perfektní znalostí svého oboru, což se odráží v kvalitě výsledných tiskovin. Za mou 5letou zkušenost s týmem nedošlo jedinkrát k jakémukoliv nezdaru, všechny zakázky byly předány dle dohodnutého termínu a ceny. Za to vám všem patří dík!"

Kateřina Mrázová, ELTODO EG, a.s.


"Společnost Tomos zvládla rozsahem nevelkou, ale z výtvarného hlediska náročnou publikaci zpracovat ve vysoké kvalitě. A navíc - dodat v rychlém termínu. Služby Tomosu mohu vřele doporučit."

Jakub Železný, moderátor ČT, spoluautor publikace Karel Prager a Praha 5


"Partnera poznáte při řešení problémů. Na společnosti TOMOS si vážíme pozitivního přístupu, díky kterému se vždy podařilo i komplikované zakázky kvalitně zpracovat a dodat v termínu."

Mona Bublová, Graphite

Zpět